Domio

Financovanie

Chceme vám uľahčiť cestu k novému bývaniu aj pri výbere a vybavení financovania kúpy bytu. Poskytujeme vám preto servis pri zabezpečení hypotekárneho úveru v spolupráci s našimi finančnými poradcami či s jednotlivými partnerskými bankami.

Hypotekárny servis

Pomôžeme vám vyhnúť sa zdĺhavosti a naťahovaniu tradičných „papierovačiek“. Vybavíme za vás celý proces riešenia hypotéky, od hľadania najvýhodnejších podmienok až po samotné uzavretie financovania.
Vďaka asistencii našich finančný poradcov sa rýchlo a jasne zorientujete v podmienkach a ponukach viacerích bánk. Vy sa už len rozhodnete pre vás najvýhodnejšiu ponuku a budete kontrolovať a dohliadať na všetky následné kroky. Všetky zdĺhavé procesy a administratívne úkony ako sú schválenie úveru a jeho čerpanie, vybavenie zmlúv, kolaudáciu, poistenie nehnuteľnosti, zápis do katastra… vybavíme za vás.

Hypotekárna pomoc v prípade, že už máte svojho finančného poradcu

Váš finančný poradca od nášho finančného partnera môže očakávať odbornú pomoc pri všetkých činnostiach, ktoré súvisia s vybavením hypotekárneho úveru. Je na vašom spoločnom rozhodnutí, ktoré úkony absolvujete sami a s ktorými sa obrátite na nás. Cieľ máme rovnaký: ponúknuť vám čo najvýhodnejší spôsob financovania nehnuteľnosti a umožniť vám čo najskôr bývať bez zbytočných a zdĺhavých „papierovačiek“.

DOMIO Showroom

predajca:INGEMA s.r.o.
adresa:Močarianska 1
 071 01 Michalovce
info@domio.sk
kontaktná osoba:Ing. Lucia Baranová
telefón:0915 449 387
kontaktná osoba:Anton Ajben
telefón:0917 834 418

Kontaktný formulár

Na vrch