Domio

O projekte

Koncept

Projekt DOMIO je prvý projekt v Michalovciach a samotnom okolí, ktorý Vám ponúka moderné bývanie v architektonicky atraktívne riešenom bývaní. Situovaná poloha tohto projektu sa nachádza v zaujímavej lokalite a blízko samotného centra Michaloviec. Táto poloha uspokojí najmä tých, ktorí hľadajú pohodlie v peknom bývaní a blízku dostupnosť v rámci celého mesta.
Architektonické riešenie tohto komplexu vytvára veľmi elegantný a zároveň lukratívny celok bývania. Výstavbu tohto projektu tvorí 36 rodinných domov troch typov. Súčasťou komplexu sú novovybudované chodníky, spevnené plochy a oddychová zóna s detským ihriskom.

Začiatok výstavby /jún 2016/ >> Plánovaný termin ukončenia výstavby /november 2017/

Situácia

Architektúra

Architektonické riešenie pochádza z rukopisu prestížneho ateliéru — Architektonické štúdio Atrium z Košíc — oceneného za mnohé unikátne architektonické riešenia doma aj v zahraničí.

Projekty domov sa vyznačujú čistými líniami a tým sa vyzdvihuje ich atraktivita architektonického štýlu dnešného bývania. Použitím najideálnejších stavebných materiálov architekti naprojektovali budovy, ktoré pôsobia veľmi príjemne a luxusne.

Architektonické štúdio Atrium

Charakteristika

Jednotlivé domy môžeme rozdeliť na 3 typy. Typ N, typ L a typ U. Každý dom má vlastné parkovacie miesta, avšak len typy L a U majú aj vlastné garáže. Všetky domy majú krásne záhrady so súkromnými terasami na relax, rodinnú pohodu, prípadne záhradnú oslavu alebo párty. Záhrady sú oddelené živými plotmi. Priečelia domov dotvárajú malé múriky na odpadkové koše a poštové schránky.

Vila typu N je dvojpodlažný, ideálny pre novomanželov či už začínajúcu rodinku. Prízemie plní úlohu dennej časti a poschodie plní úlohu nočnej časti domu. Tento typ domov je riešený systémom posunutých domov, kde sa vytvára dostatočný priestor pre súkromie.

Vila typu L je jednopodlažný, rozdelený tiež na dennú časť (vpredu) a nočnú časť (vzadu) budovy. Ideálny pre rodiny s deťmi, pretože je tu prístup priamo zo záhrady domu do centrálne spoločnej oddychovej zóny s detským ihriskom.

Vila typu U patrí medzi luxusnejšie novostavby. Sú jednopodlažné, rozdelené taktiež na dennú časť (vpredu) a nočnú časť (vzadu) budovy. Tento typ okrem záhrady má aj átrium, ktoré je priam stvorené na posedenie v kruhu rodiny alebo aj na záhradnú párty.

Jednotlivé domy sa predávajú v štandardnom štádiu dokončenia interiéru, t.z. holostavba.

Lokalita

Príjemná a tichá lokalita Pod Hrádkom je ideálne miesto pre komfortné bývanie.

Dostupnosť a občianska vybavenosť

Pri objekte DOMIO sa v blízkej dostupnosti nachádza základná a materská škola. Vo vzdialenosti „päť minút krokom“ je zastávka MHD, ktorá zabezpečí jednoduchý a rýchly kontakt s centrom mesta.

Na vrch