Domio

Typológia

Dvojpodlažný rodinný dom v rozlohe 98 m² je riešený pre mladé a začínajúce rodiny. Veľmi útulné bývanie je pri vstupe do domu tvorené zádverím so šatníkom a s WC určeným prevažne pre návštevy. Prízemie domu je riešené modernou koncepciou kuchyne spojenou s obývacou izbou so vstupom na súkromnú terasu. Súčasťou terasy je malý sklad určený na odkladanie záhradného nábytku. Na poschodí sa nachádzajú dve detské izby a jedna spálňa. Veľká priestranná kúpeľňa je tvorená dvoma vstupmi, jedným vstupom so spálne určený pre pohodlie a súkromie rodičov a druhý vstup je z chodby určený pre potreby detí. Na hornej chodbe je umiestnený šatník pre potreby Vášho bývania. Celé vrchné podlažie dotvára ucelený balkón pozdĺž fasády smerovaný do vnútornej záhrady. Vrchný balkón taktiež tvorí malý sklad určený pre sušiče prádla, záhradného nábytku a pod.

Priestranstvo pred domom je vybavené až troma parkovacími miestami a priečelie domu dotvára malá záhrada s malým múrikom určeným pre odpadkový kôš a poštovú schránku. Tento typ domov je riešený systémom posunutých domov, kde sa vytvára dostatočný priestor pre súkromie.

Jednopodlažný rodinný dom L s úžitkovou plochou 122 m² + garáž 15 m². Veľmi presvetlený interiér domu vytvárajú francúzke okná vo všetkých obytných miestnostiach. Tento typ domu sa vyznačuje čistými líniami pri ktorých sa vytvára atraktívny architektonický štýl pre dnešné bývanie. Vstup do domu je riešený zádverím so šatníkom a následne sa prechádza do jedálenskej časti spojenou s priestrannou kuchyňou a obývacou izbou, kde v bezprostrednej blízkosti kuchyne sa nachádza komora. Nočná súkromná zóna je vytvorená z dvoch detských izieb kde medzi izbami sa z účelového hľadiska nachádza spoločná kúpeľňa. Veľmi priestranná spálňa je spojená s ďalšou kúpeľňou pre rodičov na vytvorenie úplného súkromia. Z obývacej miestnosti je vstup na terasu, ktorá dotvára zaujímavý priestor pre oddychovú zónu, gril a prípadne možnosť pre malý bazén. Výhodou každého domu je prístup priamo zo záhrady domu do centrálne spoločnej oddychovej zóny s detským ihriskom. Súčasťou domu je aj garáž a samotné okolie dvora je prispôsobené na dve parkovacie státia.

Najväčší dom U, tento typ spĺňa požiadavky a nároky aj najnáročnejších klientov. Úžitková plocha domu je 189 m² a dvojgaráž tvorí ďalších 43 m². Svojim dizajnom, priestranným riešením a rozlohou patrí medzi typy domov k vyššiemu štandardu bývania. Opäť sa vyznačuje čistými líniami ako aj predošlé typy domov a zároveň sa opäť vyššie vyzdvihuje atraktivita architektonického štýlu tohto átriového domu. Veľké presvetlenie miestnosti slnečnými lúčmi je zabezpečené veľkými Francúzkými oknami a vytvoreným svetlíkom zo strechy. Samotný vstup do domu je pri fasáde vytvorený murovaným paravánom od ulice. Do domu sa vchádza cez zádverie spojené s priestranným šatníkom a samostatným WC, hneď od zádveria sa nachádza obývacia zóna s kuchyňou spojená s jedálenskou časťou. Z veľkej a efektívne presvetlenej obývacej zóny sa prechádza do nočnej časti tvorenej dvoma detskými izbami a spálňou s vlastnou priestrannou kúpeľňou. V tejto súkromnej časti sa nachádza aj spoločná kúpeľňa , ktorá svojou veľkosťou splní predstavy náročného klienta. Pozdĺž spálne a jednej detskej izby je cez celú dĺžku fasády vytvorená súkromná terasa nad ktorou sa prekrýva pergola z dreva. Z kuchyne, obývacej izby a z druhej detskej izby sa vstupuje do átria respektíve na terasu, ktorá je priam stvorená na posedenie v kruhu rodiny alebo aj na záhradnú party. Súčasť domu tvorí ešte priestranná dvojgaráž s prepojeným úložným priestorom a pred garážou sa nachádzajú dve parkovacie státia. Priečelie domu dotvára malý múrik pre odpadkový kôš a poštovú schránku.

Na vrch